Činnost spolku

| Vyšlo nové číslo našeho občasníku "Co se děje v síti"

Představujeme Vám čtvrté číslo malého občasníku "Co se děje v síti", jehož cílem je informovat Vás o aktuálním dění v našem spolku. Na stránkách občasníku Vás rádi seznámíme s tím, co již proběhlo, na čem všem ve spolku pracujeme a co připravujeme v nejbližší budoucnosti.

| Výroční schůze

Vrchonet z.s. Vás tímto zve na výroční schůzi spolku, která se bude konat v sobotu 3. 9. 2022 od 13 hod. v sokolovně ve Vrchoslavicích.

Program:

| Skákací hrad

Pro všechny členy spolku nabízíme k bezplatnému zapůjčení menší skákací hrad např. na narozeninovou oslavu, dětskou párty atd. Rozměr hradu je 4,9m x 3,2m, výška 3 metry. Max. váha jednotlivce je 45 kg, max. celkové zatížení 180 kg. Max. počet dětí je 6, věk od 3 do 10 let. Hrad doporučujeme připevnit k zemi přiloženými kolíky.

| Výroční schůze

Vrchonet z.s. Vás tímto zve na výroční schůzi spolku, která se bude konat 10.9.2021 od 16:30 hod. v sokolovně ve Vrchoslavicích.

Program:

| Vyšlo nové číslo občasníku "Co se děje v síti"

Představujeme Vám třetí číslo malého občasníku "Co se děje v síti", jehož cílem je informovat Vás o aktuálním dění v našem spolku. Občasník si můžete stáhnout přímo z internetové stránky spolku na adrese: https://www.vrchonet.cz/obcasnik. Přejeme Vám především pevné zdraví. Tým Vrchonet, z.s.

| Změna výše členského příspěvku

Na základě rozhodnutí členské schůze informuji naše členy, že od 1.1.2021 dochází ke změně výše členského příspěvku do spolku Vrchonet, z.s. na 330 Kč měsíčně včetně DPH. V případě, že máte předplacený členský příspěvek do příštího roku, bude Vám tento vrácen.
S pozdravem Jan Zimen

| Online přenosy mší z kostela v Němčicích nad Hanou

Živé přenosy můžete sledovat na Youtube kanále na adrese https://www.youtube.com/channel/UCax9Yc-r7Rv1gpIUEX2jFfA Přenosy proběhnou podle pořadu bohoslužeb https://farnostnemcice.webnode.cz/porad-bohosluzeb.

| Zápis z členské schůze

ZÁPIS Z ČLENSKÉ SCHŮZE konané 20.9.2020 v 17:45 - 1. kolo

Jan Zimen uvítal všechny přítomné - viz. presenční listina a vysvětlil důvody svolání 1. kola mimořádné členské schůze ve venkovních prostorách v návaznosti na omezení plynoucí z nařízení vlády ohledně Covid.

| Mimořádná členská schůze

Rada spolku Vrchonet, z.s. Vás tímto zve na mimořádnou členskou schůzi, která se bude konat v neděli 20.9.2020 od 17:45 hod. na Zamlýní ve Vrchoslavicích.

| Pozvánka na náhradní členskou schůzi

Vzhledem k tomu, že v prvním kole členské schůze konané 3.9.2020 od 15:30 se nesešla nadpoloviční většina členů nutná k volbě nové rady spolku tak Vás Vrchonet, z.s. zve na druhé kolo mimořádné členské schůze pořádané v neděli 6.9.2020 od 17:45 na Zamlýní ve Vrchoslavicích.