Činnost spolku

| Vyšlo nové číslo občasníku "Co se děje v síti"

Představujeme Vám třetí číslo malého občasníku "Co se děje v síti", jehož cílem je informovat Vás o aktuálním dění v našem spolku. Občasník si můžete stáhnout přímo z internetové stránky spolku na adrese: https://www.vrchonet.cz/obcasnik. Přejeme Vám především pevné zdraví. Tým Vrchonet, z.s.

| Změna výše členského příspěvku

Na základě rozhodnutí členské schůze informuji naše členy, že od 1.1.2021 dochází ke změně výše členského příspěvku do spolku Vrchonet, z.s. na 330 Kč měsíčně včetně DPH. V případě, že máte předplacený členský příspěvek do příštího roku, bude Vám tento vrácen.
S pozdravem Jan Zimen

| Online přenosy mší z kostela v Němčicích nad Hanou

Živé přenosy můžete sledovat na Youtube kanále na adrese https://www.youtube.com/channel/UCax9Yc-r7Rv1gpIUEX2jFfA Přenosy proběhnou podle pořadu bohoslužeb https://farnostnemcice.webnode.cz/porad-bohosluzeb.

| Zápis z členské schůze

ZÁPIS Z ČLENSKÉ SCHŮZE konané 20.9.2020 v 17:45 - 1. kolo

Jan Zimen uvítal všechny přítomné - viz. presenční listina a vysvětlil důvody svolání 1. kola mimořádné členské schůze ve venkovních prostorách v návaznosti na omezení plynoucí z nařízení vlády ohledně Covid.

| Mimořádná členská schůze

Rada spolku Vrchonet, z.s. Vás tímto zve na mimořádnou členskou schůzi, která se bude konat v neděli 20.9.2020 od 17:45 hod. na Zamlýní ve Vrchoslavicích.

| Pozvánka na náhradní členskou schůzi

Vzhledem k tomu, že v prvním kole členské schůze konané 3.9.2020 od 15:30 se nesešla nadpoloviční většina členů nutná k volbě nové rady spolku tak Vás Vrchonet, z.s. zve na druhé kolo mimořádné členské schůze pořádané v neděli 6.9.2020 od 17:45 na Zamlýní ve Vrchoslavicích.

| Pozvánka na členskou schůzi

Vzhledem k situaci s mimořádnými opatřeními v souvislosti s Coronavirem s výhledem spíše na zpřísňování opatřeních Vás Vrchonet, z.s. zve na mimořádnou členskou schůzi pořádanou ve čtvrtek 3.9.2020 od 15:30 na Zamlýní ve Vrchoslavicích. Členská schůze se bude konat za každého počasí ve venkovních prostorách.

| Online přenosy mší z kostela v Němčicích nad Hanou

Živé přenosy můžete sledovat na Youtube kanále na adrese https://www.youtube.com/channel/UCax9Yc-r7Rv1gpIUEX2jFfA. Přenosy proběhnou podle pořadu bohoslužeb https://farnostnemcice.webnode.cz/porad-bohosluzeb

| Nový spoj do Vřesovic

Za překrásného jarního počasí poslední březnovou sobotu se Honzovi a Karlovi podařilo zprovoznit spoj z Kozlova do Vřesovic. Nainstalovaná Alcoma běží na téměř vypočtených hodnotách, využívá dynamické změny rychlosti a dynamické řízení výkonu. Kapacita, kterou jsou nyní Vřesovice do internetu připojeny, se tak zvýšila na 380 Mbit.

 

| Nové AP ve Vrchoslavicích

Zásluhou Honzy máme další nový přístupový bod. Tentokrát ve Vrchoslavicích. Spoj k tomuto AP je opět realizován 60 GHz technologií.